28 ŞUBAT MAĞDURU MEFHAR TAYYARDAN SİTEMKAR AÇIKLAMA

28 ŞUBAT'TA 28 ŞUBAT DAVALARINDA AYAK SÜRÜYENLERİ KINIYORUM

28 Şubat 2018 Çarşamba 10:12 < SİYASET

28 ŞUBAT'TA 28 ŞUBAT DAVALARINDA AYAK SÜRÜYENLERİ KINIYORUM

Haber111.com imtiyaz sahibi Mefhar TAYYAR haber111 de yayınlanan köşe yazısında bu Millete 28 Şubat zulmü dönemini yaşatanların cezalandırılmasının gecikmesini ve 28 Şubat döneminde ceza alan mağdur olan bir kısım insanların mağduriyetinin ise hala devam etmesini eleştiren bir yazı kaleme aldı.
Makale aynen şöyle
   ''28 şubat postmodern darbesini yapan zalimlerin bu ülkeyi maddi ve manevi acılara gark edip, felakete sürüklemesinin üzerinden neredeyse çeyrek asır geçti.
   Şu anda 20 yaş ve altında olan gençlerimizi dinsizlik bataklığına atıp imansız bir nesil yetiştirmek için maddi ve manevi yönden Milli, Manevi ve İslami olan herşeyi yıkmak yok etmek ve bu sahada faaliyet yapan insanları, okulları, fabrikaları yani herşeyi yok etmeyi göze alan bu gözü dönmüş güruhun kanunsuz, hukuksuz ve adaletsiz bir şekilde her türlü zorbalığı ve hukuksuzluğu uygulayarak işledikleri maddi ve manevi suçlar ve cinayetlerle ilgili 20 yılı geçmiş bir zaman diliminde neredeyse hiç bir şey yapılamadı.
   Bu zorbalığı yapan eşkiyaların güya devam eden mahkemelerle muhakemeleri yapılıyor ama yıllardır sürüncemede kalan bu davalar adeta onları kollarcasına sonuca götürülüp cezaları bir türlü verilmedi.
   Neredeyse çeyrek asır oldu dediğimiz bu dönemde adeta hak ve hukuk katledilerek dindar insanlar ve işletmelere verilen zararlar ve açılan yaralarsa hala tamamen kapatılamadı
   Şu anda hala hapishanelerde yatmakta olan kardeşlerimizin acıları devam ederken, mağduriyeti telafi edilememiş kardeşlerimiz var.
   28 Şubat zulmünün senei devriyesinde bu zulmü yapanların cezalandırılmalarının adeta bu zalimlere ceza vermeyi geciktirerek, onları ödüllendirircesine geciktirenlerle, bu zalimlerin baskısı sonucu bir çok masumun aldığı ceza veya düştüğü mağduriyetlerin telafi edilmesi konusunda gerekeni bir an önce yapmayanları ŞİDDETLE  KINIYORUM.
ve bu konunun sorumlularına  HAKKIMI HELAL ETMİYORUM221
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 05:37
Güneş 07:00
Öğle 12:39
İkindi 15:37
Akşam 18:06
Yatsı 19:24
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7864     EURO 6.6350     IMKB 93301     ALTIN 230,360    
20°ANKARA