Ali YÜKSEL

19 Mayıs 2018 Cumartesi 14:37 DİĞER KÖŞE YAZILARI

ECELİ GELMİŞ KÖPEK, CÂMİ DUVARINA SİĞERMİŞ

Dünyanın çivisi çıktı. 

Ne ABD ve AB'de İnsan Hakları değerleri kaldı, ne de İsrail ve Siyonistlerde Hitler Zulmünü hatırlamak var.

Siyonistler ABD başkanının başına tasmayı takmış, istediği yere çekiyor. 

İsrail, üç dinin kutsallığını taşıyan Kudüs'ü KAN GÖLÜNE çevirdi. Bunu yaparken, ABD başkanının desteğiyle yaptı. Kendisi Yahudi asıllı olan Trumph, kızını da bir Yahudi ile evlendirerek aslını inkar etmedi, yaptıklarıyla da bunu pekiştirdi. Eh her kes aslına çekermiş.

Tarih boyunca Kudüs, müslümanlarca Fethedildi. Hz. Ömer ra, şehri teslim alırken kimsenin burnu bile kanamadı. Lâkin Kudüsü 1099 da haçlılar işgal ederken Kubbetüssahrâ'ya sığınan 70 binin üzerinde ihtiyar, kadın ve çocuğu vahşice katletmişlerdir. Mescidin tepesine HAÇ dikip kiliseye çevirmişler, mescidin gümüş ve Altın kandillerini yağmalamışlardır. 

Hal bu ki; Selehaddin-i Eyyûbî, Kudüs'ü Fethettiğinde, hiç bir kimsenin canına kıymamış, şehirden çıkıp gitmek isteyen herkese mallarını da alıp gitmelerine müsâde etmiştir. 

Şimdi, Siyonist, terörist israil devleti yetkilileri bütün dünyanın gözü önünde görülmemiş bir katl-i âm gerçekleştiriyorlar. 

Zaten bu ırk, sabıkalı-sicilli bir güruhtur. Kur'an-ı Kerim bunların ihanet hikayeleri ile doludur. Tarih boyunca yaptıkları azgınlıklar ve ihanetler sebebiyle oradan oraya sürülmekle ömürleri geçmiş, gittikleri yerlerde hiç de  rahat durmamışlardır. Tarih yine tekerrür ediyor. “Eceli gelmiş köpek câmi duvarına siğermiş” atalar sözü gerçekleşecek.

İsrail bu yapmakta olduğu, katl-i âm ve zulümle kendi felâketini hazırlıyor. “Huylu huyundan vazgeçer mi?” demişler. Vazgeçmezmiş, bir daha göreceğiz.

YA HALKI MÜSLÜMAN OLAN DEVLETLER?

Suud kraliyeti, BAE ve Mıısır gibi, halkı müslüman olan ülkelerin başındaki, yularlarını ABD ve İsraile teslim etmiş höyüklere ne demeli?

Bu ülkelerin Müslüman halklarının bu zulümlere râzı oldularını söylemek mümkün değil. Ama başlarındaki zâlim idareciler de, çok sevdikleri saltanatlarını kaybetme süreçlerini, zâlim israil'in yaptıklarına ses çıkarmamak, hatta destek vermek sûretiyle, başlatıyorlar. 

ARTIK İSRAİL'İN YOK OLMA SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR, KİMSE BUNU DURDURAMAZ.

“Görelim Mevlâ neyler, ne eylerse güzel eyler.”

Kalın sağlıcakla. Selam ve duaalar.                                                                  Ali YÜKSEL
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:33
Güneş 08:01
Öğle 13:03
İkindi 15:33
Akşam 17:55
Yatsı 19:18
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3600     EURO 6.1048     IMKB 94524     ALTIN 222,454    
*ANKARA