Astroloji

 

 

 
Akrep (18.09.2019)
Maddi beklentilerinizi karşılamak ve borç, kredi gibi konularda fikir alışverişi yapmak için ideal bir gündesiniz. Bu sayede ekonomik koşullarınız ve ihtiyaçlarınızı istediğiniz dengeyi kurabilirsiniz.
 
Aslan (18.09.2019)
Duygusal hayatınızı paylaştığınız kişiyle aranızda anlayışın, ortak kararlarınızın sonuçlarını da olumlu yönde etkileyeceği bir gündesiniz. Partnerinizin beklentilerine kulak vermek, anlayışınızı da sevginizi de güçlendirecektir.
 
Balık (18.09.2019)
Elektronik ortam ya da cihazlar, sosyal medya aracılığıyla hayatınıza yeni biri dahil olabilir. Bugün, bu kişiyle ilgili ilgi çekici bir iletişim kurabilirsiniz.
 
Başak (18.09.2019)
İlham perileri bugün etrafınızda geziyor. İyi değerlendirmeniz halinde sevindirici ve uzun vadeli kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu noktada kendinizi iyi hissettirecek ilk aşama, iletişim gücünüzü faydanıza kullanmak olacaktır.
 
Boğa (18.09.2019)
Bugün eğitim ve seyahat planlarınızı hayata geçirmek için oldukça uygun bir zaman dilimi. Belirleşen hedeflerinize dair ilk adımları atmaktan çekinmeyin. Gün sizinle.
 
İkizler (18.09.2019)
Yükselen iletişim gücünüzü doğru ifadelerle süslediğiniz bugün ilişkileriniz sevindirici dengelere sahip olabilir. Yeni tanışmalar ve başlangıçlar hayatınıza seveceğiniz bir yön verebilir. Gözünüz yolunuzda olsun.
 
Koç (18.09.2019)
Gizli ve şüpheli bazı konular gün yüzüne çıkabilir ve netlik kazanabilir. Ani ödemeler gündeminiz olurken, ailenize maddi destek sunmanız gerekebilir. Haklılığınız artık ispatlanmış olabilir.
 
Kova (18.09.2019)
“Bir ihtimal.” diyebileceğiniz bir gün olabilir ve yeni bir ilişkiye kapılarınızı açabilirsiniz. Hisleriniz bu konuda destekçiniz ve pusulanız olacaktır.
 
Oğlak (18.09.2019)
İnişli çıkışlı bir ilişkiniz varsa bugün bazı noktaları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. İnancınızı kaybedeceğiniz konuların canınızı sıkmasına müsaade etmeyin. Hayrınıza olabileceği ihtimaline tutunun.
 
Terazi (18.09.2019)
Bugün geleceğe dönük hedeflerinizle ilgili hayal kırıklıkları canınızı sıkabilir. Sağlığınızın da etkileneceğini düşünerek bu sürecin geçici olduğunu kendinize hatırlatmanız yarınınızı iyileştirebilir.
 
Yay (18.09.2019)
Bugünün gündeminde ilişkileriniz ve ortaklıklarınız var. Hayatınızdaki insanlar ve işbirliklerinizle ilgili gelişmeler önünüze gelebilir. Haberleşme bağlantılarınız önem kazanabilir.
 
Yengeç (18.09.2019)
Sorumluluklarınızı tamamlamanın ve motivasyonunuzu arttıracak sonuçları elde etmenin haklı mutluluğunu hissedebilirsiniz. Yüzünüz güleceği için, buna vesile olan hamleleri yapmaya devam etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı