ATAYURT SEÇİMİNİ YAPTI

Etimesgut'ta yeniden oluşturulan Atayurt mahallesi bugün muhtarlık seçimleri için sandık başına gitti.

04 Mart 2018 Pazar 19:03 < YEREL
Ankara Etimesgut’a bağlı Atayurt mahallesinde seçmen muhtarını seçmek için bugün sandığa gitti. 10 bin civarında seçmenin bulunan Atayurt mahallesinde yaklaşık üçbin seçmen sandık başına giderek oy kullandı. Adayların kıyasıya yarıştığı seçimden Alaattin Erkaya 400 oy farkla mahalle muhtarlığını kazandı.

Atayur mahallesi muhtarı seçilen Alaattin Erkaya bir basın açıklaması ile tüm mahalle halkına kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 

"Değerli Atayurt Sakinleri ve Komşularım;

Öncelikle bana bugüne kadar vermiş olduğunuz destek ve duymuş olduğunuz güvene teşekkür eder sonsuz şükranlarımı sunarım.

Siz değerli sakinlerimizin desteğiyle artık Atayurt Mahallesi Muhtarıyım.

04.03.2018 tarihinde yapılan Atayurt Mahallemizin Muhtarlık seçiminde yağmur çamur dinlemeden gelip oy kullanan mahalle sakinlerimize çok teşekkür ederim.

5 yıldan beri çok severek, gerçekten yorulup, ama bir o kadar da keyif duyarak, şerefle, şevkle, arzuyla istekle elimden geldiğince hiçbir karşılık beklemeden ve hiçbir resmi vasfım olmadan hizmet etmiş olduğum Atayurt Mahallemizin Muhtarı olarak siz değerli sakinlerimizle birlikte mahallemizin eksiklerini tespit edip hakkımız olan hizmetleri sonuna kadar kovalayıp almak ve mahallemizi daha güzel yaşanılabilir bir mahalle olması için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Hizmet için yola çıktığımız Atayurt mahallemizin diğer Muhtar adaylarımızın da desteklerini bekliyor olacağımı buradan kendilerine bildirmek istiyorum.

Allah’ım çıktığımız bu yolda bizlerin yar ve yardımcısı olsun… Destekleyen desteklemeyen tüm sakinlerimizden razı olsun hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Çoğu sakinlerimizde telefonum olduğunu biliyorum olmayan var ise de aşağıda paylaşmış olduğum numaramı kaydetmelerini ve en ufak sıkıntılarında beni aramalarını rica ediyorum.

Çıktığımız bu yolda gecesiyle gündüzüyle yanımda olan ekip arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

ATAYURT MAHALLESİ MUHTARI

ALAATTİN ERKAYA

05323024397" 
EtiketlerAlaattin Erkaya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:33
Güneş 08:01
Öğle 13:03
İkindi 15:33
Akşam 17:55
Yatsı 19:18
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3600     EURO 6.1048     IMKB 94524     ALTIN 222,454    
*ANKARA