BAŞKAN ERCAN TEMELLİ’YE ÇIKARMA YAPTI

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan esnafla istişarelerine devam ediyor. Her fırsatta Sincan’ın dört bir yanında esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Başkan Ercan’ı vatandaş yoğun ilgiyle karşılıyor. Başkan Ercan bu hafta Temelli’de esnafla bir araya geldi, ardından Malıköy’de köylülerin yağmur duasına eşlik etti.

01 Mayıs 2018 Salı 15:18 < BELEDİYE
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Başkan Ercan, her fırsatta halk ile bir araya gelmeye özen gösteriyor.  Esnafın taleplerini yerinde dinleyen Başkan Ercan bu hafta Temelli’yi ziyaret etti. Başkan Ercan halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

“ESNAF SİNCAN’IN BEL KEMİĞİ”

Temelli esnafıyla bir araya gelen Başkan Ercan, Sincan’da gerçekleştirilen hizmetler ve 24 Haziran sürecinde seçim çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi; yolda karşılaştığı vatandaşlarla da uzun uzun istişarelerde bulundu. Esnafın Sincan’ın bel kemiği olduğunu ifade eden Başkan Murat Ercan esnafı 24 Haziran’da Sincan’da tarih yazmaya davet etti.

ESNAF MEMNUN

Ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini söyleyen Temelli esnafı da Başkan Ercan’ı ağırlamaktan ve seçim çalışmalarını birinci ağızdan dinlemekten mutlu olduklarını dile getirdi.

BAŞKAN ERCAN MALIKÖY HALKI İLE YAĞMUR DUASI ETTİ

Temelli esnaf ziyaretlerinin ardından Maliköy’e geçen Başkan Ercan köylülerin dertlerine ortak oldu. İklim şartlarının ekonomilerini olumsuz etkilemesi üzerine yağmur duası için bir araya gelen köylüleri Başkan Ercan da yalnız bırakmadı.Başkan Ercan köy halkı ile birlikte yağmur yağması ve ekinlerinin bereketli olması için dua etti.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:10
Güneş 07:34
Öğle 13:08
İkindi 16:03
Akşam 18:31
Yatsı 19:50
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
*ANKARA