Anasayfa » DÜNYA
Hindistan'dan İran soğuk duş!
Hindistan Devlet Bankası, İran’dan gelen petrole karşılık yapılacak ödemeleri, Kasım ayı itibarıyla askıya almaya hazırlanıyor.
Çin'den İsrail'i çıldırtacak 'Türkiye' açıklaması!
Çin Devlet Müşaviri ve Dışişleri Bakanı Vang, "Filistinlerin davasına destek veren tüm ülkelerin yanındayız, Türkiye'nin yanındayız" ifadelerini kullandı.
Petrol fiyatlarında sert düşüş
Suudi Arabistan ve Rusya'nın üretimlerini artırma kararı alabileceğine ilişkin söylemler petrol fiyatlarının yüzde 4'e yakın düşmesine neden oldu.
Yunanistan'da büyük kaos! Çipras'ın kellesini alın
Yunanistan'da yönetime el koyması için orduyu göreve çağıran aşırı sağcı Altın Şafak Partisi milletvekili Constantinos Barbarousis tutuklandı.
Trump'tan Ramazan Bayramı mesajı
ABD Başkanı Donald Trump, 'Bu bayramda etrafımızı saran barış ve iyi niyet ruhunun tüm yıl boyunca sürmesini temenni ediyoruz' dedi.
Devrim gibi proje! Bugün faaliyete geçti
NATO'nun toplu taşımada patlayıcıları tespit etmeyi ve terör saldırılarını engellemeyi amaçlayan "EXTRAS" adlı yeni projesi bugün faaliyete geçti.
'Suriye üzerinden saldırmaya hazırlanıyorlar'
İsrail ordusu Askeri İstihbarat Başkanı Tümgeneral Tamir Hyman'ın bir dizi dış güvenlik yetkilisiyle yaptığı toplantıda İran'ın Suriye üzerinden İsrail'e saldırmaya hazırlandığını söylediği ortaya çıktı.
Rusya ile Suudi Arabistan anlaştı! İmzalar atıldı
Rusya ve Suudi Arabistan enerji piyasalarını dengelemek için işbirliğini ilerletme kararı aldı.
IMF'den ABD yönetimine soğuk duş
Uluslararası Para Fonundan (IMF), ABD yönetimince izlenen maliye ve ticaret politikalarının, hem ülke ekonomisine hem de küresel büyümeye yönelik riskleri artırdığını açıkladı.
Macron sınırları zorluyor! Kriz çıkartacak hamle
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İngiltere'nin AB'den çıkması olarak bilinen Brexit'in ardından Fransızcayı yeniden AB'nin temel dili yapmak istediği belirtildi.
ANKARA ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:13
Öğle 12:56
İkindi 16:53
Akşam 20:27
Yatsı 22:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7369     EURO 5.4892     IMKB 94542     ALTIN 194,099    
18°ANKARA