Anasayfa » EMLAK
Kuzey Şehir için başvurular başlıyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ iş birliğinde yapılan Kuzey Şehir projesi için 14-25 Mayıs'ta başvurular alınacak.
İstanbul'da 2017'de 102 milyar liralık konut satıldı
TUVİMER'in araştırmasına göre 2017'de İstanbul'da 101 milyar 745 milyon 210 bin lira değerinde 26,1 milyon metrekarelik konut satışı gerçekleşti.
TESK'ten 'faiz ve konut' uyarısı
TESK Genel Başkanı Palandöken, "Faizler ve konut fiyatları düşerse vatandaşın ev sahibi olma ihtimali artar, konut satışları arttığında ise birçok sektörde zincirleme canlanma yaşanır." açıklamasında bulundu.
Özhaseki 'imar barışı'nın detaylarını açıkladı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, "Yapı kayıt belgesiyle vatandaş devletiyle artık helalleşiyor, rızalaşıyor, barışıyor. Soruşturmalar, mahkemelik durumlar, ihtilaflar tamamıyla bitiyor." dedi.
İstanbul'da arsanın konut fiyatına oranı New York'un iki katı
NEF İcra Kurulu Başkanı Timur, "İstanbul'daki arsa fiyatları New York, Paris ve Londra'dan daha pahalı. Arsanın, evin satış fiyatına oranı New York'ta yüzde 30'lar, İstanbul'da yüzde 50-60'lar civarında. Neredeyse iki katı." dedi.
Avrupa'ya açılan sınır kapılarında tır kuyruğu
Yurt dışına çıkmak için bekleyen tırlar Kapıkule'de 12, Hamzabeyli'de 10 kilometre kuyruk oluşturdu.
TOKİ'den açık arttırma ile konut ve iş yeri satışı
TOKİ, 12 ilde 125 iş yeri ile 11 ilde 28 konutu açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.
Akşener'den adaylık açıklaması
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Bir yıl evvel yola çıkmış ve her gittiği yerde yüz bin imza üzerinden adaylığını ilan etmiş bir kadın olarak, benim bu adaylığımı geri almam mümkün değildir." dedi.
TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir konutlarının kura çekimi yapıldı
TOKİ tarafından 2-11 Nisan 2018'de başvuruları alınan yatay mimari ve mahalle konseptiyle geliştirilen İstanbul Kayaşehir Projesi'nin kuraları çekildi.
TOKİ’nin yüzde 20 indirim kampanyası başlıyor
TOKİ Başkanı Turan, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl uyguladıkları yüzde 20 indirim kampanyasının yarın başlayacağını bildirdi.
ANKARA ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737    
*ANKARA