Anasayfa » EMLAK
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: Cumhur İttifakı, Kuvayımilliye'nin bugünkü temsilcisidir
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, "Cumhur İttifakı, Kuvayımilliye'nin bugünkü temsilcisidir. Siyasi sahada adını Cumhur İttifakı koyduğumuz milli ve yerli cephe, giriştiği her mücadeleden zaferle çıkmıştır." dedi.
Anadolu'dan TOKİ'ye yoğun talep
TOKİ Başkanı Turan, "Anadolu'nun birçok bölgesinden konut için yoğun talep geliyor. Dar gelirli, konuta erişmekte zorlanan vatandaşlarımıza yönelik arz ettiğimiz konutlara 5-10, hatta 50 katı müracaat alıyoruz." dedi.
Cumhurbaşkanlığı sözcüsü: NATO üyesi olmak, dünyanın stratejik bölgelerine açılmayı engellemez
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Biz dış politikayı sıfır toplamlı bir oyun olarak görmüyoruz. Türkiye'nin NATO üyesi olması, dünyanın stratejik bölgelerine açılmasını engellemez." dedi.
Kuzey Şehir için başvurular başlıyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ iş birliğinde yapılan Kuzey Şehir projesi için 14-25 Mayıs'ta başvurular alınacak.
İstanbul'da 2017'de 102 milyar liralık konut satıldı
TUVİMER'in araştırmasına göre 2017'de İstanbul'da 101 milyar 745 milyon 210 bin lira değerinde 26,1 milyon metrekarelik konut satışı gerçekleşti.
TESK'ten 'faiz ve konut' uyarısı
TESK Genel Başkanı Palandöken, "Faizler ve konut fiyatları düşerse vatandaşın ev sahibi olma ihtimali artar, konut satışları arttığında ise birçok sektörde zincirleme canlanma yaşanır." açıklamasında bulundu.
Özhaseki 'imar barışı'nın detaylarını açıkladı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, "Yapı kayıt belgesiyle vatandaş devletiyle artık helalleşiyor, rızalaşıyor, barışıyor. Soruşturmalar, mahkemelik durumlar, ihtilaflar tamamıyla bitiyor." dedi.
İstanbul'da arsanın konut fiyatına oranı New York'un iki katı
NEF İcra Kurulu Başkanı Timur, "İstanbul'daki arsa fiyatları New York, Paris ve Londra'dan daha pahalı. Arsanın, evin satış fiyatına oranı New York'ta yüzde 30'lar, İstanbul'da yüzde 50-60'lar civarında. Neredeyse iki katı." dedi.
Avrupa'ya açılan sınır kapılarında tır kuyruğu
Yurt dışına çıkmak için bekleyen tırlar Kapıkule'de 12, Hamzabeyli'de 10 kilometre kuyruk oluşturdu.
TOKİ'den açık arttırma ile konut ve iş yeri satışı
TOKİ, 12 ilde 125 iş yeri ile 11 ilde 28 konutu açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.
ANKARA ⇓
İmsak 06:23
Güneş 07:53
Öğle 12:48
İkindi 15:10
Akşam 17:31
Yatsı 18:55
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3516     EURO 6.0960     IMKB 92351     ALTIN 214,815    
ANKARA