Anasayfa » GÜNDEM
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak: Bu milleti Allah'ın izniyle kimse yıkamaz
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, "Hepimiz üzerimize düşen vazifeyi aynı Mehmetçik'imizin yaptığı gibi, İHA'larımızı üreten teknik arkadaşlarımız gibi yaparsak bu milleti Allah'ın izniyle kimse yıkamaz, yıkamadı, yıkamayacaktır." dedi.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Çelik: Terör koridorlarına en ağır darbe vuruldu
AB Bakanı Çelik, "Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu tarafından Afrin şehir merkezinin kontrol altına alınması ile bölgemizde kurulmak istenen terör koridorlarına ağır darbe vurulmuştur." dedi.
Başbakan Yardımcısı Bozdağ: Terörle mücadelede Türk ordusunu örnek almalılar
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, "Sivillere zarar vermeden, mabetler, okullar, hastaneler ve yerleşim yerleri yakılıp yıkılmadan terör örgütleriyle mücadele etmek isteyen ordular Türk ordusunu, ülkeler ise Türkiye'yi örnek almalıdır." dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Kahraman ordumuza şükranlarımızı gönderiyoruz
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Bugün Afrin'de mücadele eden kahraman ordumuz... Türkiye'nin ,vatanın güvenliği için, bayrağı için mücadele eden kahraman ordumuza şükranlarımızı gönderiyoruz." dedi.
Dardanos Tabyası'nda duygusal ziyaret
Çanakkale Savaşları'nda şehit olan amcasının kabrini arayan 86 yaşındaki Şerbetçi, bu amacına 10 yıllık araştırmaları sonucunda ulaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye tebrik telgrafı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP'nin 12. Olağan Büyük Kurultayı'nda Genel Başkanlığa yeniden seçilen Bahçeli'yi telgraf göndererek tebrik etti.
Çanakkale şehitleri yurdun dört bir yanında anılıyor
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla başta Çanakkale olmak üzere yurdun her yerinde anma programları düzenlendi.
Çanakkale Şehitleri KKTC'de anıldı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
Başbakan Yıldırım: Türkiye, emin adımlarla 2023' yürümeye devam edecek
Başbakan Yıldırım,Türkiye'nin emin adımlarla 2023'e, Cumhuriyetin 100. yılına büyük eserlerle yürümeye devam edeceğini belirterek, "Türkiye'ye güvenmeye devam edin." dedi.
Afrin'de siviller için hazırlık başlayacak
AFAD Başkanı Güllüoğlu, "AFAD, Türk Kızılayı ve başka kuruluşlarla sivillerin gıda kolisi, hijyen paketi, su ve başka ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor." dedi.
ANKARA ⇓
İmsak 05:26
Güneş 06:49
Öğle 13:03
İkindi 16:24
Akşam 19:05
Yatsı 20:23
DÖVİZ KURLARI
USD 3.9176     EURO 4.8144     IMKB 117216     ALTIN 165,687    
22°ANKARA