Anasayfa » İÇ POLİTİKA
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç Türkiye'de
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç ile görüştü.
Erdoğan toplantıda çok sinirlendi: Rezillik bu...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplumun ruh sağlığını bozan programlara reklam verilmemesi için TBMM’de bir çalışma yapılması talimatını verdi.
Türkiye'den 'İran' açıklaması: Seversiniz ya da...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türk Dış Politikası'ndaki Son Gelişmeler" hakkında TBMM Dışişleri Komisyonu'nu bilgilendirdi. Çavuşoğlu yaptığı konuşmada Suriye ile ilgili kritik konulara değindi.
Başkan Erdoğan kararı verdi! Ertelendi
İzmir Banliyö Taşımacılığı Sistemi Ticaret AŞ'ye (İZBAN) bağlı iş yerlerindeki grev Cumhurbaşkanı kararı ile 60 gün süreyle ertelendi.
Erdoğan'dan atama kararları
Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF),Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK),Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu, Milli Savunma Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
MHP, Çameli belediye başkanı adayını geri çekti
MHP, Denizli'de Çameli İlçe Başkanı Murat Genç, Cumhur İttifakı görüşmeleri çerçevesinde MHP Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May'ın geri çekildiğini bildirdi.
Erdoğan: Türkiye yatırımcılar için güvenli liman!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye ekonomisi çevresinde yaşanan onca istikrarsızlığa rağmen uluslararası yatırımcılar için güvenli bir liman olmayı sürdürüyor' dedi.
Erdoğan: Türkiye yatırımcılar için güvenli liman!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye ekonomisi çevresinde yaşanan onca istikrarsızlığa rağmen uluslararası yatırımcılar için güvenli bir liman olmayı sürdürüyor' dedi.
Bakan Gül açıkladı: Kara paradan soruşturma...
Adalet Bakanı Gül: "(ABD'de FETÖ soruşturması) Bu soruşturma çerçevesinde Türkiye'den bazı konularla ilgili bilgiler istendi."
AK Parti'de kırgınlara yakın takip!
AK Parti ‘aday yapılmadığı’ için seçim kampanyasında çalışmayanlarla ilgili ‘takip’ mekanizması kuruyor.
ANKARA ⇓
İmsak 06:33
Güneş 08:01
Öğle 13:03
İkindi 15:33
Akşam 17:55
Yatsı 19:18
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3600     EURO 6.1048     IMKB 94524     ALTIN 222,454    
*ANKARA