Anasayfa » İÇ POLİTİKA
Erdoğan toplantıda çok sinirlendi: Rezillik bu...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplumun ruh sağlığını bozan programlara reklam verilmemesi için TBMM’de bir çalışma yapılması talimatını verdi.
Türkiye'den 'İran' açıklaması: Seversiniz ya da...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türk Dış Politikası'ndaki Son Gelişmeler" hakkında TBMM Dışişleri Komisyonu'nu bilgilendirdi. Çavuşoğlu yaptığı konuşmada Suriye ile ilgili kritik konulara değindi.
Başkan Erdoğan kararı verdi! Ertelendi
İzmir Banliyö Taşımacılığı Sistemi Ticaret AŞ'ye (İZBAN) bağlı iş yerlerindeki grev Cumhurbaşkanı kararı ile 60 gün süreyle ertelendi.
Erdoğan'dan atama kararları
Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF),Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK),Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Adli Tıp Kurumu, Milli Savunma Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
MHP, Çameli belediye başkanı adayını geri çekti
MHP, Denizli'de Çameli İlçe Başkanı Murat Genç, Cumhur İttifakı görüşmeleri çerçevesinde MHP Çameli Belediye Başkanı Adayı Kemal May'ın geri çekildiğini bildirdi.
Erdoğan: Türkiye yatırımcılar için güvenli liman!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye ekonomisi çevresinde yaşanan onca istikrarsızlığa rağmen uluslararası yatırımcılar için güvenli bir liman olmayı sürdürüyor' dedi.
Erdoğan: Türkiye yatırımcılar için güvenli liman!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye ekonomisi çevresinde yaşanan onca istikrarsızlığa rağmen uluslararası yatırımcılar için güvenli bir liman olmayı sürdürüyor' dedi.
Bakan Gül açıkladı: Kara paradan soruşturma...
Adalet Bakanı Gül: "(ABD'de FETÖ soruşturması) Bu soruşturma çerçevesinde Türkiye'den bazı konularla ilgili bilgiler istendi."
AK Parti'de kırgınlara yakın takip!
AK Parti ‘aday yapılmadığı’ için seçim kampanyasında çalışmayanlarla ilgili ‘takip’ mekanizması kuruyor.
O atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı
Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
ANKARA ⇓
İmsak 06:10
Güneş 07:34
Öğle 13:08
İkindi 16:03
Akşam 18:31
Yatsı 19:50
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
*ANKARA