Anasayfa » İÇ POLİTİKA
Milyonları ilgilendiriyor! Komisyondan geçti
Düzenlemeye göre; Sağlık çalışanlarına şiddet tutuklama sebebi sayılacak, güvenlik soruşturması sebebiyle kamuya alınmayan doktorlar özel hastanelerde çalışabilecek, tüp bebek tedavisinin kapsamı genişletilecek, sigara paketleri tek tip olacak ve uyarı yazıları büyütülecek.
Dün Meclis'te tartışılmıştı! Yeniden görüşülecek
KHK ile ihraç edilen doktorların çalışmasına sınır getiren madde komisyonda yeniden görüşülecek.
Erdoğan açıkladı: Arkadaşlarımız araştırdı...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun katıldığı bir televizyon programında söylediği yalanı canlı yayında deşifre etti ve "Bunun yalanlarını ortaya dökmekten, mahkemeye başvurarak tazminat almaktan yoruldum." dedi.
İki bakan konuştu: Hepsi yıkılacak!
İmar barışı fırsatçılarının Kapadokya'ya kaçak yapılar kondurmasının basına yansımasının ardından dün Kapadokya’yı ziyaret eden Kültür Bakanı Ersoy, “Çürük yumurtalar ayıklanacak” diyerek fırsatçıları uyardı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum da “Tek tek tespit edilen 100 kaçak yapı var. Hepsi yıkılacak” diye konuştu
AK Parti harekete geçti! Yeni dönem başlıyor
AK Parti, 31 Mart'ta seçmenin karşısına vatandaş odaklı bir manifesto ile çıkacak. Önümüzdeki günlerde açıklanacak çalışma ile belediye başkanları 'ben yaptım oldu' diyemeyecek. Projeler hakkında vatandaşın görüşü alınacak, gerekirse sandık kurulacak.
GERİ DÖNÜŞÜMDE “YENİLİKÇİLİK” ÖDÜLÜ İBB’YE
Geçen yıl Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde hayata geçirilen Sıfır Atık Projesi'nde gelinen durum, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen "Sıfır Atık Zirvesi"nde değerlendirildi.
Valiler kararnamesi yayımlandı
Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 39 ilin valisi değişti. İstanbul Val...Valiliğine ise Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya getirildi.
Cumhuriyet resepsiyonunda bir ilk!
Türkiye Cumhuriyeti’nin 95. kuruluş yıldönümünde ilkler yaşanacak. Dünyanın en büyük Havalimanları arasında yer alan yeni Havalimanının açılışı 29 Ekim’e denk getirildi.
Destici'den "yumruk" cevabı!
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurucu Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Kahramanmaraş'taki duruşmada yumruk yediği iddiasına sert cevap verdi.
Erdoğan'dan yeni görev dağılımı! Zeybekçi artık...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Nihat Zeybekci Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili, İskender Pala da Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkanvekili olarak görevlendirildi.
ANKARA ⇓
İmsak 06:07
Güneş 07:30
Öğle 13:07
İkindi 16:06
Akşam 18:35
Yatsı 19:53
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3154     EURO 6.0105     IMKB 101211     ALTIN 227,306    
*ANKARA