Anasayfa » İÇ POLİTİKA
Erdoğan'dan 'faiz' açıklaması! Karar alacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Senegal ziyareti esnasında, Türkiye'nin Afrika'da attığı adımlar, 28 Şubat mağdurları, FETÖ ile mücadele, yüksek faiz gibi konularda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Seçim ittifakında tarihi rekor! Böylesi görülmedi
ORC Araştırma Şirketi’nin son yaptığı ankete göre "AK Parti, MHP, BBP ittifakına oy verir misiniz?’ sorusuna yüzde 99.2’si ‘evet’ derken, olası bir seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek ise yüzde 55.2 oldu.
'Türkiye iyi okusun' diyen ABD'li sözcüye cevap!
Bozdağ, ABD Dışişleri Sözcüsü Heather Nauert'in "Türkiye Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin aldığı Suriye'de çatışmasızlık kararını iyi okumalı" açıklamasına, "Biz kararı okuduk. Hem de iyi okuduk. Onların esas okumasında fayda vardır" sözleriyle cevap verdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: Güvenli seçim hareketinin örgütlenmesi gerekiyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, "Esaslı ve ciddi bir güvenli seçim hareketinin örgütlenmesi gerekiyor. Güvenli seçim hareketinin örgütlenmesi için üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. dedi.
İstanbul’da DEAŞ operasyonu
İstanbul'da, terör örgütü DEAŞ’a yönelik özel harekat polisinin de destek verdiği operasyonda bazı şüpheliler gözaltına alındı.
CHP yeni tüzük taslağı hazırladı
CHP, 9-10 Mart'ta yapacağı 19. Olağanüstü Kurultay öncesi önemli değişiklikler içeren yeni bir tüzük taslağı hazırladı.
Dışişleri Bakanlığı: Azerbaycan topraklarının beşte biri Ermenistan’ın işgali altındadır
Dışişleri Bakanlığı, "Bugün halen Azerbaycan topraklarının beşte biri Ermenistan’ın işgali altındadır. Bir milyondan fazla Azerbaycanlı kendi ülkesinde mülteci olarak yaşamaktadır." dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: Anamuhalefet partisinin çıkar hesapları bozuldu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, "Sayın Bahçeli'nin 'cumhur ittifakı' çıkışı daha başından anamuhalefet partisinin çıkar hesaplarını bozmuş, gizli planlarını darmadağın etmiştir." dedi.
İttifak teklifi için alt komisyon istedi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, seçim ittifakını öngören kanun teklifinde düzeltilmesi gereken çok önemli hususlar olduğunu, bir alt komisyon kurulması gerektiğini söyledi.
Torba yasa tasarısı komisyondan geçti
Asgari ücretlilerden işsizlere, gençlerden kadınlara, ev-araba alacaklardan evleneceklere, ikinci emeklilik isteyenlerden yatırımcılara kadar milyonlarca kişiye müjdeler içeren torba yasa tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
ANKARA ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737    
*ANKARA