İlker Tandoğan

i.tandogan@haber111.com 29 Ağustos 2015 Cumartesi 16:57 DİĞER KÖŞE YAZILARI

TÜRK MİLLETİNE;

YÜCE RABBİMİZ Muhammed Suresi 35. Ayetinde şöyle buyurur: “ Ey İman edenler! Düşmanlarınıza karşı gevşemeyin. Sizler daha üstün olduğunuz halde o kâfirleri barışa davet etmeyin. ALLAH Sizinle beraberdir. O sizin işlerinizi(in sevabını) eksiltmeyecektir.” Amin.

Barış diye diye başımıza çıkardılar hainleri. Yeter artık! Barış isteseydiler şerefli gibi yaşarlardı. Kâfir ile barış olur mu? Ayet var. Teröre destek veren DEVLET ’in bütün imkânlarından men edilsin. Yasa 5 dakika çıkar. Niye edilmiyor? Birde besleyecek miyiz bu şerefsizleri? Dur deme zamanı değil midir? Seslendirelim lütfen. Milletimiz seçimlerde Yönetim taliplilerinden ALLAH’ ın emirlerine uyacaklarına dair sözü duymak istiyor. RABBİM uymayanlara bedelini ödetecektir. Sabırla bekleriz. Yüce ALLAH Devletimize Kur -an bilen, emirlerine uyacak, tarih bilen ( İslam düşmanlarının değişik kimliklerde oyunlarına vakıf) Milletimizin misyonunu bilen, ahlaklı, İslam’a varis kadrolar nasip eylesin. Bundan böyle yapılacak iş Devletimizden hainlerin temizlenmesi olacaktır. Devletimiz boş sözlerle değil, ULU RABBİMİZİN emirleri ile yönetilsin İNŞAALLAH. Millet olarak bu iradeyi beklemekteyiz. Bu hainleri besiden alacak, Devlet ihalelerinden ve imkânlarından men edecek disiplin bekliyoruz Devletimizi yönetenlerden. Vergi de ödedikleri yok zaten. İşleri güçleri çakallık.

Siyasi irade samimi ise ayet yukarıda yazılı. Samimi olan irade gösterir uygulamaya geçer.
Davamız Büyüktür. Atalarımızın emanetidir. Değerdir, değerlidir. Kazanmak için her yol mubah düşüncesinin ağına düşen bireyselliği kabul etmez. Oyunu bozacak zekâyı ister, mücadelesi bile şeref katar.

Kitabı Dede Korkut’ta şöyle buyrulmuştur: “ Ahir zamanda hanlık tekrar Kayı’ya geçe. Kimse ellerinden almaya.”

ALLAHIMIZA HAMDOLSUN.

Milletimiz hep var olsun, İslam’a Varis olsun.
Selamette ve Emanette olunuz ebediyyen.


                                                                                          İlker TANDOĞAN
 
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:12
Güneş 07:36
Öğle 13:08
İkindi 16:01
Akşam 18:29
Yatsı 19:48
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2992     EURO 5.9882     IMKB 102532     ALTIN 223,516    
*ANKARA