Anasayfa » KADIN AİLE
Anne ve babanın bu davranışları çocuğu tembelleştiriyor
Ders çalışmanın ve ödev yapmanın sorumluluk bilincinin bir parçası olduğunu vurgulayan uzmanlar, birçok ebeveynin çocuğu tembelleştirdiğine dikkat çekiyor
Boşanmak isteyen çiftlerin yüzde 38,5'i vazgeçirildi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, "Boşanma süreci danışmanlığı verdiğimiz çiftlerimizden 38,5'inin boşanmaktan vazgeçtiğini gördük." dedi.
Atlara 'kadın tımarı'
İzmir'de, erkeklerin egemen olduğu seyislik mesleğinde söz sahibi olmak isteyen kadınlar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının açtığı "Kırsalda Kadın Seyisler Yetişiyor Projesi" ile ezber bozmaya hazırlanıyor.
Bebek mamalarındaki tehlike!
Almanya’da yapılan bir takım araştırmalar sonucunda bebek mamalarına zehir karıştırıldığı idda edildi. İşte yapılan o araştırmalar ve sonuçları…
Çocuklarda arkadaş seçimine dikkat
Psikolog Merve Demir, çocuklarda arkadaş seçimine dikkat çekti
Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar
UNESCO tarafından gastronomi dalında "yaratıcı şehirler" ağına dahil edilen Gaziantep'in dünyaca ünlü lezzetlerinin olmazsa olmazı biber salçası, evlilik hazırlığı yapan genç kızların gelir kapısı oldu.
'Siyah beyaz' bir aşk hikayesi
Konya'da Beşiktaş taraftarı Umut ile eşi Seher Tozcu çifti, siyah beyaz renklere olan aşklarını düğün merasimlerine de yansıttı.
Gelinlik giyme hayali 32 yıl sonra gerçekleşti
Sinop'ta yaşayan ve 1985 yılında dünyaevine giren ancak çeşitli nedenlerle gelinlik giyemeyen 55 yaşındaki 3 çocuk annesi Sabire Tosun'un hayali, 32 yıl sonra arkadaşları tarafından gerçekleştirildi.
Suriyeli Rama'ya ailesi şifa olacak
Suriye'de rahatsızlanarak geldiği Türkiye'de böbrek rahatsızlığı olduğu belirlenen 12 yaşındaki Rama'ya anne ve ablasından böbrek nakli yapılması için tetkik yapılacak
Gönüllere 'damla' olmaya geldiler
Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen "Damla Projesi" kapsamında 40 gönüllü, Muğla'daki orman yangınında evleri zarar görenlerin gönüllerini fethetmek için bölgeye geldi.
ANKARA ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737    
*ANKARA