Anasayfa » KADIN AİLE
İmece usulü 'mutluluk' dağıtıyorlar
İzmir'de bir araya gelen 8 ev hanımı, kendi aralarında yaptıkları organizasyonla 8 yılda bin 500'den fazla çocuğu sünnet ettirdi, ihtiyaç sahibi 17 çifti evlendirdi, onlarca afet bölgesine yardım malzemesi götürdü.
Başbakan Yardımcısı Şimşek: Kadınların aktif olmadığı bir ülke, tek kanatlı bir kuş gibidir
Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Kadınların eğitimde, iş hayatında ve diğer bütün alanlarda aktif olmadığı bir ülke, tek kanatlı bir kuş gibidir, tek motorlu bir uçak gibidir." dedi.
Eşi ve kızına tokan atan babaya para cezası
Bağcılar'da yaşayan berber Adem Orduluoğlu, tokat attığı eşi ve kızına, şikayetleri üzerine açılan dava sonucunda 6 bin lira para cezası ödemeye mahkum edildi.
'Çocuklar ramazanın güzelliklerini anlayarak büyümeli'
Zonguldak İl Müftüsü Can, "Aileler ramazan ayını fırsat bilsinler. Kur'an ve sünnet ruhunu hayatımıza, çocuklarımızın hayatına nasıl indiririz sevdasında olursak, Ramazan bizim için rahmet ayı olur." dedi.
Gaziantep'te baba vahşeti: Bir aile yok oldu
Gaziantep'te cinnet getiren 33 yaşındaki Mustafa Öztürkmen evini ateşe verip eşi 28 yaşındaki Fatma Öztürkmeni bıçaklayarak öldürdükten sonra bileklerini keserek intihara kalkıştı
'Çocuğu alınan anne çocukla iletişim kurabilecek'
Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, evlatlık çocuğu biyolojik ailesi tarafından geri alınan kadının, çocukla kişisel ilişki kurabileceğine, bunun için soy bağı bulunmasının gerekli olmadığına hükmetti.
Domatesi yan dikip, karbonat ekerseniz...
Siz de bahçenizde mutfağınızın ihtiyacını karşılayacak kadar domates yetiştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit.
Akıllı telefonlar mutluluğu olumsuz etkiliyor
Anne - babaların aşırı cep telefonu kullanmasının aile hayatını olumsuz yönde etkilediği belirtildi.
Elazığlı kadınların hat ve kaligrafi sergisi beğeni topladı
Elazığ Belediyesince açılan hüsnühat ve kaligrafi kursunu tamamlayan kursiyerlerin yaptıkları ürünlerin yer aldığı sergi yoğun ilgi gördü.
Otizmli oğlu için mücadeleden vazgeçmedi
Otizm ile oğlu Kerem'e 2 yaşında teşhis konulmasıyla tanışan Sultan Tokalı, verdiği büyük mücadele sonrası bugün 6 yaşında olan oğlu için hayal edemediği başarıları elde etmenin mutluluğunu yaşıyor.
ANKARA ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737    
*ANKARA