Mefhar TAYYAR

mefhartayyar@gmail.com 24 Haziran 2018 Pazar 03:42 DİĞER KÖŞE YAZILARI

ŞİMDİ DUA VAKTİ

Bu gün ülkemizde yapılacak olan ama tüm ümmeti Muhammedin yakından alakadar olduğu hakikaten tüm ümmeti Muhammedi mukadderatını yakından ilgilendiren seçimin Ülkemize ve tüm Ümmeti Muhammede hayırlara vesile olmasını temenni ediyor şu dua ile Allaha yalvararak Ümmeti Muhammedin ümitlerini karartmamasını niyaz ediyorum.
ŞİMDİ DUA VAKTİ
Ya Rabbi ve Yarabessemavatı velarz
Gökleri yıldızları ile, zemini müştemilatı ile, bütün mahlükatı bütün keyfiyyatı ile yaratan, yüce arşın sahibi olan yüce Rabbimiz, İsmi azamıyın hakkına, Kuranı mucizil beyanıyın hürmetine ve Resulü Ekrem aleyhisselatüvesselamıyın şerefine yaptığımız ve yapacağımız duaları okuduğumuz Kuran'ları, Yasin'leri, Fetih'leri kabul eyleyerek ne olur onların hatırına Yarabbi;
Bedir'de, Uhud'da, Hendek'te, Hayber'de, Mute'de, Hudeybiye'de, Mekkenin Fethinde, Malazgirt'te, Kudüs'ün Fethinde, İstanbul'un Fethinde, Çanakkale'de, 15 Temmuz'da indirdiğin ve düşmanlarını yerle yeksan edip, kullarını muzaffer kıldığın sekineni 24 Haziran'da da bu ümmetin üzerine indir. İndir de düşmanlarını yerle yeksan edip, biz kullarını muzaffer eyle Yarabbi.
Ya Rabbi,
Günahlarımız sebebiyle bizi düşmanın galebesi ile cezalandırıp perişan etme,
Sen ki bizi her türlü tedip etmeye muktedirsin, dilersen hiçbir vesile olmadan dahi bizi tedip edersin. Düşmanın galebesini tedip vesilemiz kılma Yarabbi.
Ya Rabbi, 
Bizleri düşmanın galebesiyle tedip eyleme, eyleme ki senin ve bizim düşmanlarımız sevinmesin, Almanya, Fransa, Avusturya gülmesin, İsrail, Amerika eğlenmesin, zalimler teröristler keyiflenmesin Yarabbi.
Ya Rabbi,
Bizleri muzaffer eyle.
Eyle ki, kulların izzet bulsun, mazlumlar gülsün, Filistin, Bakü, Bosna sevinsin, mağdur ve mazlum halde Türkiyemize ümitle bakan tüm Müslümanlar keyiflensin Yarabbi.
Yarabbi senin dini mübini İslmını İhya etmek isteyen biz kullarını kusurlarımıza rağmen mansur ve muzaffer eyleyerek sevindir biz kusurlu kullarını kusurlarımızdan rezil zelil ve perişan eyleme, hatalarımızdan dolayı bizleri umumi bir cezaya çarptırıp cezalandırıp perişan etme Allahım.
Yarabbi iman Kuran ve Vatan düşmanları ile onlarla ittifak etmiş tüm hain ve gafillerin bütün planlarını boz onları teşhir et, rezil, zelil ve perişan eyleyerek, Dini mübini İslamın adına, Kahharı zülcelal ismin hürmetine, onlara hüsranların ve hezimetleriyin en büyüğünü tattır Yarabbi.
Yarabbi bu gün ve bu gece vereceğin zaferlerle galip mansur ve muzaffer edeceğin mümin kullarını ve tüm ümmeti Muhammedi sevindir Yarabbi.
Yarabbi dualarımızı dergâhı izzetinde kabul eyle, ellerimizi dergahı izzetinden boş çevirme, bizleri hüzünlendirip Allahım.
Bu akşam şarap içerek müslümanların hezimetini kutlamaya hazırlananları sevindirme Yarabbi.
Ne olur bizleri sana secde edip, şükür namazları kıldıracak şekilde sevindir, bizleri mağlup edip kederlendirme Allahım.
Âmin Amin Amin elfi elfi âmin...
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:10
Güneş 07:34
Öğle 13:08
İkindi 16:03
Akşam 18:31
Yatsı 19:50
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
*ANKARA