Mehmet Özçelik

27 Mayıs 2018 Pazar 11:50 DİĞER KÖŞE YAZILARI

KUDÜS İŞGAL ALTINDA

Fransa eski ve eskimiş Cumhurbaşkanı Sarkozy, 300 yazarlaKuran-danya hudilerle ilgili ayetlerin çıkarılmasını istemeleri ve de yahudilerin bundan dolayı zulme maruz kaldıklarını söylemesi belliydiki; Abd-nin elçiliğini Kudüse taşımasıyla protesto eden filistinlilerin 60 kadarının şehid, üç bine yakınının gerçek mermiler kullanılarak yaralamalarını meşru göstermek içindi.

Fransa geçmişte olduğu gibi yahudİ terör ve teröristini abd ile beraber desteklemiş ve terör devleti olduğunu göstermiştir.

Geçmişten günümüze kudüs,islam dünyasının namusu ve imtihanıdır
*********************
Mhp-nin gündemegetirdiği, Başbakanın ve Cumhurbaşkanının gündemlerinde olmadığını söyledikleri afmeselesi, yersiz ve gereksiz bir meseledir.Pişmiş aşa sukatma ve de suyu bulandırmadır.Hem sen kimin adına kimi affediyorsun? Mağdur olup evis oyulanadına nasıl karar verirsin? Kaza geçirip bir ömür boyu sakat kalan adanıştındamı afediyorsun? Hukuk masum ve mazlumu korumak içindir.
Afilekim korunmaya çalışılmaktadır Ortada bir hukuksuzluk varsa hukukunüzerine  gidilsin. 40 yamalı hukuk elbisesi değiştirilip düzeltilsin. Hukuksuz olarak Fetöden içeriye atılıp da haksızlık yapıldığı tesbitedilenlerin göreve dönmeleri hızlandırılsın.
On yılsüren mahkemelerin sonuçlanması için hukuk iyileştirilsin. Birdelik ve gedik daha açılmasın. Eğer oy için yapılıyorsa mahkumların getirisinden çok mağdurların götürüsü kaybettirecektir. Elbette islam hukukunda da esas olduğu üzere, suçluyu cezalandırmak esas değil,mağdur ve mazlumu korumaktır. Cezalarında caydırıcı olmasıdır. KISSA:Temel mezarda çalışmayabaşlamış.Ancak çok geçmeden görevi bırakır.Sebebini sorduklarında ise; hep ben çalışıyorum.diğerleri hiç çalışmıyor, hep yatıyorlar!
 
Bütünyönleriyle, geçmiştengünümüzeYahudilik.
Bütün yönleriyle, geçmişten günümüze Kudüs.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 04:22
Güneş 05:56
Öğle 12:59
İkindi 16:44
Akşam 19:49
Yatsı 21:17
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0368     EURO 6.8881     IMKB 88735     ALTIN 229,442    
32°ANKARA