Anasayfa » SAĞLIK
"Anne ve babalar çocuklarını psikologa götürmekte geç kalıyor"
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı Seda Akyüz anne ve babaların çocuklarını psikologa götürmek için defalarca düşündüğünü söyledi.
Kırşehir'de 'menenjit' karantinası
Kırşehir'de, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne baş ağrısı ve mide bulantısı şikâyeti ile gelen bir hastaya menenjit teşhisi konuldu.
Hareketsiz yaşam bel fıtığını tetikliyor
Oturarak çalışma, hareketsiz yaşam, bel ve sırt kaslarının zayıflığı, bel fıtığına sebep olan etkenler arasında yer alıyor.
Anne sütünü artıran mucize karışımlar
Lohusalıkta anne sütünü artırmak için kalorili gıdalara yönelmeyin. İşin sırrı protein, yağ, demir, iyot ve kalsiyumdan zengin bir diyetten geçiyor.
MANTAR HAKKINDA
MANTARI OLANLAR DİKKAT
Askerlere Domuz ve At Eti Yedirildiği Ortaya Çıktı
Edirne-Keşan'daki 4'üncü Mekanize Piyade Tugayı'nda tüketilen gıdalar askeriyenin laboratuvarlarında incelendi. Hazırlanan raporda askerlere verilen şarküteri ürünlerinde domuz ve at eti kullanıldığı
Yeşil Kartlıya Özel Hastane İmkanı
Yılbaşından itibaren yeşil kart sistemi ortadan kalkarken yerine zorunlu Genel Sağlık Sigortası sistemi devreye girecek.
SAÇ YAĞLANMASI
YAĞLI SAÇLAR...M.NAGEHAN SANİÇ
DİŞ SAĞLIĞI
Ağız ve diş sağlığı hakkında önemli notlar.
Bedelliye niyet, muayene ücretine kısmet
Hastanın cebinden devletin kasasına her yıl 2,3 milyar lira giriyor. Hükümet bedelli askerlik düzenlemesinden 2,5 milyar lira gelir beklerken, hasta muayenesinden devletin kasasına bu yılın...
ANKARA ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:13
Öğle 12:56
İkindi 16:53
Akşam 20:27
Yatsı 22:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7369     EURO 5.4892     IMKB 94542     ALTIN 194,099    
18°ANKARA