Anasayfa » SİVİL TOPLUM
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Türkiye kendisini güçlü tutmak mecburiyetindedir
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, "Türkiye kendisini güçlü tutmak, çevresindeki 'gönül coğrafyası' dediğimiz insanlara ve milletlere de önderlik etmek mecburiyetindedir." dedi.
TGF ÜYELERİNDEN İSKENDERUN DEKLARASYONU
TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONUNUN 14 EKİM 2018 TARİHİNDE YAPILAN VE ŞAİBELİ OLDUĞU İDDİA EDİLEN SON KONGRESİNE İTİRAZ EDEN BAZI CEMİYET BAŞKANLARI İSKENDERUN'DA BİR ARAYA GELEREK BİR DEKLARASYON YAYINLADILAR
'Telefon dolandırıcıları, bilinçli hipnoz tekniğini uyguluyor'
Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarhan, "Telefon dolandırıcıları, bilinçli hipnoz tekniğini uyguluyor. Kişinin gözü açıktır, karar merkezini başkasına teslim eder." dedi.
'Gezen tavuktan vazgeçilmemeli'
İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dizdar, "Gezen tavuktan vazgeçilmemeli. Tavuk, bir çekirge bir böcek görse, en kaliteli yemi de verseniz yemiyor. Bu hayvanın kişisel özelliği, buna fıtrat deniyor" dedi.
'Mutlu şehir' Sinop'un yaşlıları da mutlu
TÜİK'in verilerine göre 2014 ve 2016 yıllarının "en mutlu" ili olan Sinop'ta, nüfusun yüzde 18,2'lik bölümünü oluşturan yaşlılar da, kentin bu özelliğinden paylarına düşeni alıyor.
Beşiktaş'ta istinat duvarı çöktü
İstanbul Beşiktaş'ta bir binanın istinat duvarının çökmesi sonucu 6 araç zarar görürken bina tedbir amaçlı boşaltıldı.
Erkekler eğlenceye kadınlardan daha fazla harcıyor
Türkiye İsraf Raporu'na göre, geçen yıl erkeklerin aylık eğlence harcaması 264,5 lira, kadınların eğlence harcaması ise 206,6 lira olarak gerçekleşti.
Devlet Tiyatroları perdelerini ücretsiz açacak
Devlet Tiyatroları, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde, 30 oyun için sanatseverlerden ücret almayacak.
Köylülerin halaylı şebeke sevinci
Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Akçalı köyünde vatandaşlar, telefon çekmeyen köylerine baz istasyonunun kurulmasını halay çekerek kutladı.
Yüzde 100 oyla dördüncü kez başkan seçildi
İsveç’te yaşayan 500 bine yakın Müslüman’ı aynı çatı altında buluşturan İsveç İslam Federasyonunun başkanlığına dördüncü kez Tahir Akan seçildi.
ANKARA ⇓
İmsak 06:07
Güneş 07:30
Öğle 13:07
İkindi 16:06
Akşam 18:35
Yatsı 19:53
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3154     EURO 6.0105     IMKB 101211     ALTIN 227,306    
*ANKARA