Anasayfa » SİVİL TOPLUM
Bozdağ'dan İsveçli bakana sert tepki
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İsveç Dışişleri Bakanı Wallström'ün Twitter'den yaptığı açıklamalara Twitter üzerinden sert tepki gösterdi.
Kıdem tazminatında söz hükümetin
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca hazırlanan yeni kıdem tazminatı düzenlemesiyle ilgili Başbakan Binali Yıldırım'a sunum yapıldı.
Vatandaş yeni düzenleme ile o beladan kurtulacak!
BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, dolandırıcılık maksatlı gönderilen kötü niyetli SMS’leri önlemek amacıyla düzenleme yaptıklarını belirtti.
Erzurum Kültür ve Eğitim Vakfı Basın Duyurusu
Bazı basın ve yayın organlarında Erzurum Kültür ve Eğitim Vakfı hakkında ortaya atılan yalan iddialarla ilgili olarak genel bir bilgi verme zarureti hâsıl olmuştur.
İstanbul'da yangın! Vatandaşlar sokağa döküldü
İstanbul'da bir otoparkta yangın çıkması büyük paniğe yol açtı. Patlama seslerini duyan vatandaşlar sokağa döküldü
Erdoğan, Azerbaycan ve Hırvatistan'a gidecek!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'a ve Hırvatistan'a ziyarette bulunacak.
Savcı inanmadı! Hakan Şükür'e hapis şoku
Cumhurbaşkanı’na hakaret eden Hakan Şükür'ün savunmasını savcı inandırıcı bulmadı. İki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
İşte bu da HDP'nin seçim vaatleri!
HDP seçim bildirgesinde vaatlerini 12 bölümde sıralayacak. Birçok akademisyen ile oluşturulan bildirgede çeşitli alanlarda vaatler yer var.
Eğitim BİR-SEN’den Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Adıyaman’ın Gölbaşı eğitim Bir-Sen Temsilcisi Akif Öztürk, 14-20 Nisan Tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası ile ilgili basın açıklaması yaptı.
ÇANAKKALE RUHUNA SAHİP ÇIKALIM
Çanakkale Zaferi bundan 100 yıl önce, vatanın her köşesinden göğsü iman dolu ve yüreği Allah rızası için çarpan yiğit vatan evlatlarının emperyalist haçlı zihniyetine karşı malıyla, canıyla ve bütün gücüyle vatanının korunması için verdiği eşsiz mücadelenin destanıdır.
ANKARA ⇓
İmsak 05:32
Güneş 06:55
Öğle 12:40
İkindi 15:42
Akşam 18:13
Yatsı 19:31
DÖVİZ KURLARI
USD 5.5786     EURO 6.4095     IMKB 97343     ALTIN 219,563    
22°ANKARA