Anasayfa » TEKNOLOJİ
Tamamen yerli! Robot banka geliyor
Çek yazıyor, hesap açıyor, 'kart' bile basıyor... “ATM’leri yerinden edeceğiz” sloganıyla hareket eden TEB, TÜBİTAK patentli makina üretti
WhatsApp mesajlarında büyük değişiklik yolda
Facebook'un sahibi olduğu birçok platform gibi WhatsApp da yenilik konusunda bir hayli sabırsız. WhatsApp'ın son olarak bugün yeni özellikleri gün yüzüne çıktı.
Operasyonun çelik duvarlı merkezi!
Erdoğan, daha önce valilerle telekonferans bağlantısı yaptığı harekât merkezini ilk defa askeri bir amaçla kullanmış oldu.
Terör örgütü PKK/PYD'yi 'KORAL' korkusu sardı
Türk mühendislerin TSK için ürettiği 'KORAL' Kara Konuşlu Uzaktan Elektronik Destek/Elektronik Taarruz (Kara SOJ) sistemi Suriye sınırına konuşlandırıldı.
HİSAR-O BTF Tuz Gölü'nde test ediliyor
Türkiye’nin milli hava sistemlerini oluşturan “Hisar Hava Savunma Sistemleri Projesi çerçevesinde deneme atışları başladı. Bu çerçevede “uçuşa yasaklı bölge” uygulamasına geçildi.
Yerli silahlar Afrin'de tarih yazdı!
ABD’nin 4 bin tır mühimmat gönderdiği YPG, Türkiye’nin geliştirdiği milli silahlar karşısında çaresiz kaldı. Darmadağın olan örgüt, kaçacak delik aradı.
Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır?
Instagram'ın güncellemeyle gelen özelliği kullanıcıların en son ne zaman sosyal ağa bağlandıklarını diğer kişilere gösteriyor ve bu özellik otomatik olarak devreye alındı.
Kışın 250, yazın 350 km! Sessizliği de cabası...
Geleceğin yakıtı olmaya aday elektrikli yakıt kullanan RENAULT ZOE, bu haftaki konuğumuz oldu.
‘Hava SOJ’ dengeleri değiştirecek
Düşmanın radar ve haberleşme imkanlarını uzaktan dinlemeye, karıştırmaya ve aldatmaya yarayacak yepyeni bir proje geliyor
E-devlet'ten artık o da alınabiliyor!
Adalet Bakanlığının yaptığı çalışmayla yaklaşık 153 bin kişi, "e-devlet" üzerinden 6 dile tercüme edilmiş sabıka kaydına ulaştı.
ANKARA ⇓
İmsak 05:35
Güneş 06:58
Öğle 12:39
İkindi 15:39
Akşam 18:09
Yatsı 19:27
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,078    
13°ANKARA