Anasayfa » TEKNOLOJİ
Terör örgütü PKK/PYD'yi 'KORAL' korkusu sardı
Türk mühendislerin TSK için ürettiği 'KORAL' Kara Konuşlu Uzaktan Elektronik Destek/Elektronik Taarruz (Kara SOJ) sistemi Suriye sınırına konuşlandırıldı.
HİSAR-O BTF Tuz Gölü'nde test ediliyor
Türkiye’nin milli hava sistemlerini oluşturan “Hisar Hava Savunma Sistemleri Projesi çerçevesinde deneme atışları başladı. Bu çerçevede “uçuşa yasaklı bölge” uygulamasına geçildi.
Yerli silahlar Afrin'de tarih yazdı!
ABD’nin 4 bin tır mühimmat gönderdiği YPG, Türkiye’nin geliştirdiği milli silahlar karşısında çaresiz kaldı. Darmadağın olan örgüt, kaçacak delik aradı.
Instagram son görülme özelliği nasıl kapatılır?
Instagram'ın güncellemeyle gelen özelliği kullanıcıların en son ne zaman sosyal ağa bağlandıklarını diğer kişilere gösteriyor ve bu özellik otomatik olarak devreye alındı.
Kışın 250, yazın 350 km! Sessizliği de cabası...
Geleceğin yakıtı olmaya aday elektrikli yakıt kullanan RENAULT ZOE, bu haftaki konuğumuz oldu.
‘Hava SOJ’ dengeleri değiştirecek
Düşmanın radar ve haberleşme imkanlarını uzaktan dinlemeye, karıştırmaya ve aldatmaya yarayacak yepyeni bir proje geliyor
E-devlet'ten artık o da alınabiliyor!
Adalet Bakanlığının yaptığı çalışmayla yaklaşık 153 bin kişi, "e-devlet" üzerinden 6 dile tercüme edilmiş sabıka kaydına ulaştı.
Türkiye ilk kez kullanacak! Sahaya iniyor
Türk savunma sanayisinin en yeni zırhlı araçlarından Hızır, ilk kez envantere gireceği sınır güvenliği projesi için önümüzdeki ay teste hazır hale gelecek.
Dikkat! WhatsApp mesajlarınız okunabilir! .
Siber korsanlar limitleri zorlamaya devam ederken, hackerlar geliştirdikleri zararlı yazılımlarla kullanıcıları hedef alıp, hassas bilgileri çalmaya çalışıyor..
Hava savunmaya 'top'lu kalkan
Türkiye için kritik öneme sahip hava savunma sistemlerinin milli imkanlarla geliştirilmesi ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) bu alandaki ihtiyaçlarının milli çözümlerle karşılanmasına yönelik çabalarda önemli bir adım daha atıldı.
ANKARA ⇓
İmsak 06:23
Güneş 07:53
Öğle 12:48
İkindi 15:10
Akşam 17:31
Yatsı 18:55
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3516     EURO 6.0960     IMKB 92351     ALTIN 214,815    
ANKARA