Yazı Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 09:43
 
ÇAĞRI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
AHMET BEREKET
mail.haber111@gmail.com
 
 
İzmir'in en köklü spor kulübü derneklerinden olan ve sayısız milli sporcu yetiştiren milli takım antrenörü Ahmet Bereket başkanlığında faaliyetlerine devam eden Çağrı Spor kulübü derneği Muharrem ayı ve Kerbela hadisesi dolayısı ile etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. 
 
Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldığımız kulüp başkanı ve antrenör Ahmet Bereket
 
ÜMMETİN ORTAK ACISI "KERBELA"
Bugün günlerden Kerbela" olsa kaçımız İmam Hüseyin'in yanında olurduk? Adı altında etkinlikler düzenliyoruz. 
 
Bu senede İslam ümmetini derinden yaralayan "Kerbela" hadisesi vuku bulduğu günden bu güne ümmetin içinde kanayan yara olmaya devam ediyor.Allah şahit ki bizler Kerbela'da imam Hüseyin'in tarafında olanlardanız. 
 
Özetle zalim değil mazlum olanlardanız. Bu vesile ile her sene olduğu gibi bu senede Çağrı spor merkezi olarak Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında, spor kulübümüz önünde "Kerbela" şehitlerimiz ve aşure ayı dolayısı ile  aşure dağıtımı gerçekleştirdik. İslam ümmeti içine fitne ateşi düşürmek isteyenleri hesap görenlerin en hayırlısı olan Yüce Allah'a havale ediyor ,imam Hüseyin başta olmak üzere "Kerbela" şehitlerimize rahmet diliyor acıda olsa bu matem günlerinin Titreyip kendinize dönmemize vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi
 
Etiketler: ÇAĞRI, SPOR, KULÜBÜ, DERNEĞİNDEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı