Anasayfa » YEREL
Karadeniz'deki batıklar keşfedilecek
Sinop Üniversitesince, 150 metreye kadar derin dalışların yapılabilmesine olanak sağlayan trimix dalış sistemi sayesinde çok sayıda batık keşfedilebilecek.
Karnavala özel 'portakallı' Adana kebabı
Adana'da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında düzenlenen "Portakallı Lezzetler Yarışması"nda, kentin simgesi haline gelen Adana kebabı da portakallı olarak sunuldu.
Antalya Portakal Çiçeği Festivali başladı
Festival kapsamında 50 ton portakal, limon ve greyfurt kullanılarak, kentin sembolü mimari eserlerin heykelleri ile 1071 metrekarelik "portakal halı" yapıldı.
Doğal platolu şehir tarihi fimlerin çekim mekanı oldu
Kapadokya bölgesinin 10 bin yıllık geçmişe sahip tarih ve kültür kenti Aksaray, son yıllarda tarihi dönem filmlerinin çekim yeri haline geldi.
Bodrum'un begonvili, Dalyan'ın mor salkımı
Muğla'nın Ortaca ilçesi Dalyan mahallesindeki binaların bahçelerini süsleyen mor salkım çiçekleri, 2 bin 400 yıllık kaya mezarları, kanalları, caretta kaplumbağalarıyla ünlü beldeye ayrı bir güzellik katıyor.
Edirne ufkunda kızılın bin bir tonu
Edirne'de gün batımında seyri doyumsuz görüntüler ortaya çıkıyor.
Tarihi Süleymaniye Mahallesi'nde ilkbahar
Gümüşhane'de yüzyıllar boyunca Türk, Ermeni ve Rum nüfusun bir arada yaşadığı eski madenci mahallesinde geçmişin ihtişamına ilkbaharın renkleri eşlik ediyor.
Kızılırmak Deltası'nda bahar hareketliliği
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Türkiye'nin uluslararası öneme sahip sulak alanlarından Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde yaşam ilkbaharın gelmesiyle canlandı.
Atayurt seçimini yaptı
Etimesgut'ta yeniden oluşturulan Atayurt mahallesi bugün muhtarlık seçimleri için sandık başına gitti.
Ataşehir Belediyesi'ndeki seçim tarihi açıklandı
Ataşehir Belediye Meclisi'nin, Battal İlgezdi'nin görevden uzaklaştırılmasının ardından Belediye Başkan Vekilini seçmek üzere 16 Aralık'ta toplanacağı bildirildi.
ANKARA ⇓
İmsak 05:32
Güneş 06:55
Öğle 12:40
İkindi 15:42
Akşam 18:13
Yatsı 19:31
DÖVİZ KURLARI
USD 5.5651     EURO 6.4017     IMKB 97658     ALTIN 219,353    
22°ANKARA