Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 13:49
 
'SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN' DENETİM YAPTILAR
Etimesgut Kaymakam Vekili Abdullah Küçük ve Başkan Demirel, koronavirüs denetimlerine katılarak toplu taşıma araçları, pazar yerleri ve işyerlerini denetlediler.
BELEDİYELER Haberi
'SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN' DENETİM YAPTILAR

Sincan Kaymakamı ve Etimesgut Kaymakamlığı'na vekalet eden Abdullah Küçük Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan kontrollü sosyal hayat denetimleri gerçekleştirdiler.

 

Kaymakam Küçük ve Başkan Demirel, İstasyon Caddesi üzerinde yapılan denetimlerde otobüs ve dolmuşlara binerek yolcu sayısını kontrol ettiler, görevlileri genelgeyle belirlenen yolcu sayısını aşmamaları konusunda uyardılar. Denetimler kapsamında taksiciler, durakta bekleyen vatandaşlardan da maske, temizlik, maske, sosyal mesafe konusunda duyarlı olmaları istendi.

 

Denetimler Etimesgut Belediyesi Ahimesut Mahallesi Kapalı Pazar Yeri ile devam etti.

Kaymakam Küçük ve Başkan Demirel, pazarcı esnafını ve alış veriş yapan vatandaşları  koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere uymaları konusunda uyardılar.

 

Başkan Demirel, koronavirüslü mücadelede 'Temizlik, Maske ve Mesafe' kuralına uymanın şart olduğunun altını çizerek, kurallara hep birlikte uyularak koronavirüste başarıya ulaşılabileceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: TAYYİBE TAYYAR
Etiketler: 'SAĞLIK, İÇİN, HEPİMİZ, İÇİN', DENETİM, YAPTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı